top of page

Hanka

Ondra

Co bude víc než tisíc slov od nás? Pár důležitých slov samotné nevěsty Hanky, která je mimo jiné i skvělou svatební fotografkou. Svatební rybníček zná dobře, a proto jsme měli to štěstí, že si pro svůj den vybrala právě nás. Tak pěkné čtení! 

"Čím dál tím víc mi dochází, jaké štěstí jsme na lidi na svatbě měli. ❤️
Tak nějak jsme si ten den vzali i naši Klárku @prostestastna.cz !❤️😂 A už prostě patří do rodiny. A ano, pomohly k tomu nějaké zkušenosti a kontakty za ty roky. Člověk trochu ví čemu se vyvarovat a na co si dát pozor a co je naopak důležité.  A je zkrátka veliký rozdíl, když tu práci člověk dělá s láskou a záleží mu na ni. A přesně tak pracuje právě Klárka.🙏 Prosím víc takových lidí, kteří tak budou přistupovat ke koordinaci svateb! Opravdu to není lehká práce, kterou může dělat kde kdo a záleží na každém detailu. Tak si při výběru dejte záležet!🙏"

Koncept, styling, dekorace, květiny, koordinace: Prostě šťastná I Foto: Dalibora Bijelić I MUAH: Lucie JanskáŠaty: Mym Eco I Sladké a dort: Small piece of Sara I Fotobudka: YouNMeBooth I Šperky: Eppi DJ: Michal Brabec, Wedding DJsMísto: Statek Dolní Oldříš

OH ta svatba

bottom of page