top of page

Kristý

Jakub

Jen oni dva

Koronavirová situace svatbám nepřeje. Ale my milujeme výzvy a věříme na lásku. A taky stojíme za názorem, že nic není nemožné. Intimní svatba v úzkém kruhu a následná bouřlivá párty s přáteli za příhodnějších podmínek je totiž řešením. A tak vznikl den Kristýny a Jakuba. Intimní atmosféra, jen oni dva a okruh těch nejbližších. V klidu a bez stresu. Bylo to silný, bylo to symbolický a bylo to jejich. Šlo o symbolický obřad. Přechodový rituál, který byl zcela bez pravidel, bez podmínek a bez mantinelů konvence. Jen o nich dvou. Předali si sliby a uvědomili si, že jsou svoji. Přirozeně, osobitě, nenuceně. Protože takoví jsou oni dva.

Pokud se vám představa intimní svatby také zamlouvá, jděte do toho a nenechte se ničím rozhodit. Nemusíte přece dělat velikánskou veselku jen proto, že to od vás někdo čeká. Udělejte si svatbu takovou, jakou opravdu chcete vy dva. Tak, jak to cítíte. Protože jen na tom záleží.

Koncept, realizace, koordinace, květiny, tiskoviny: Prostě Šťastná I Místo: Mramorový sál na Zámku Valtice I Nádobí a dekorace: Bonami I Fotografie: Opuntia Photo I Make-up: Diana Strkáčová  I Sweet bar a dort: Kejky I Šaty: Kabelková & Oplocká I Šperky: Korbička šperky 

bottom of page