top of page

Klárka

Miguel

Viva la Vida

Svatba Klárky a Miguela byla jedním slovem - boží! Byla jsem naprosto nadšená když mi zavolali, že se budou brát a natěšeně jsme se pustili do plánování. Byla korona. Já v Brně, oni v Praze - všechno online nebo po telefonu. A víte co? Napohodu jsme to zvládli a za měsíc jsme měli hotovou veselku. Klárka s Miguelem chtěli mít den podle sebe. Užít si ho s těma nejbližšíma a nenechat si nic zkazit koronou. A tak se přesně stalo, i když počet hostů byl osekaný z důvodů vládních opatření. Miguel miluje Mexico, Klárka miluje Miguela, takže bylo jasný, v jakým stylu se svatba ponese. MEXICO. Spousta barev, hudby a mezcalu, hromada jídla, pití a zábavy. A přesně tak to bylo. Pozvánky, jmenovky a další tiskoviny nakreslila vlastnoručně ženichova ségra, sladkosti upekla kámoška Monča a zábavu zařídili kámoši. Klárka si místo hodu kyticí vybrala méně tradiční pentlování. A bylo to tááák skvělý! Jsem si naprosto jistá, že Galerie Sýpka takovouhle mexickou párty ještě rozhodně nezažila! Mariachis hráli o sto šest a tancovalo se až do rána. Viva la Vida, moji milí!

Koncept, styling, dekorace, květiny: Prostě Šťastná I Foto: Jíťa Houzarová I Sladkosti a dort: KuchtimeMake-up: Anežka Machová  I Tiskoviny: ženichova sestra I Catering: Filda cook catering I Místo: Galerie Sýpka

znacka_edited.png
CO ŘÍKAJÍ NOVOMANŽELÉ

Odpověď na otázku, zdali požádat Klárku o pomoc s koordinací svatby bylo pro nás hned druhé nejzásadnější ANO celé události. Hlavně díky ní jsme si mohli vrýt do paměti a naplno užít všechny důležité okamžiky bez myšlenek na myriádu věcí, které je potřeba zařídit. Krásná kombinace toho, když někdo dělá práci, která ho nejen baví, ale má na ni i obrovský talent. Talent, který snoubí nejen profesionální jednání za všech okolností, ale také bezbřehou psychickou podporu snoubenců. Říct, že nám Klárka zprostředkovala svatbu podle našich představ by bylo nepřesné, ve skutečnosti to bylo ještě mnohem lepší!

bottom of page