znacka.png

galerie

 

Ninka

Marťas

Boží svatba

na statku

Boží svatba na statku v Rudici. Taková byla svatba Ninky a Martina. Spojil je před mnoha lety pionýrský tábor, kde proběhla rok před svatbou taky romantická žádost o ruku. Svatbu jsme začli plánovat necelý rok předem a vyplatilo se. Církevní obřad proběhl v nedalekém kostele v Šošůvce, odkud odjeli novomanželé na traktůrku jako správní statkáři. Ninka měla šaty na míru, které doplňoval nedbale elegantní vílí účes. Kytku si přála velkou a něžnou, kterou jsme doplnili o modré bodláky. Ty prolínaly celou květinovou výzdobu, včetně korzáží a věnečků družiček. Do modrobíla byly laděny detaily celé svatby. Statek v Rudici jsme nadeokorovali přirozeně tak, aby vyniklo prostředí stodoly. "A hlavně ty světýlka!" jak si přála Ninka. Pro svatebčany byl ve stodole nachystán playstation, hrál se turnaj ve stolním fotbálku, stejně jako kroket. Přes stovku svatebčanů jsme ubytovali ve velkých teepee na zahradě, nejbližší rodina pak nocovala přímo na statku. Pohodová atmosféra se táhla celým dnem od začátku až do konce. Pilo se, zpívalo se, tancovalo se až do bílého rána. A bylo to boží.

 

Koncept, realizace, květiny, kordinace: Prostě Šťastná Místo: Stodola Rudice Tiskoviny: vlastní I Foto: A.Š. budeš chtít vyfotit Catering: Jan Malinka I Dort: Future sailors I Šaty: Alice Lašková I Oblek: Bandi I Hudba: DJ Shafff

znacka_edited.png
CO ŘÍKAJÍ NOVOMANŽELÉ

“Rok před svatbou jsem začala plánovat důležité věci jako místo, šaty, catering, ale i ty největší blbosti jako lego panáčky na dort nebo výzdobu na auto. Naštěstí jsem se mohla se všemi (i těmi nejvíc střelenými) plány svěřit Klárce, která mi se vším poradila. Moje vize odsouhlasila a ani jsme se nenadáli a svatba klepala na dveře. Klárka s námi byla na statku v Rudici celé dva dny před svatbou a se vším nám pomohla. Nejen že chystala stodolu ale také hasila problémy jako moji převrhnutou kytici a špinavé šaty od bahna. Nejlepší na tom všem ale bylo, že mi uvázala kytku přesně podle mých představ ... vlastně možná ještě lepší! A za to všechno moc děkujeme.”

 

Barča

David

Dělat svatbu pro Barču a Davida byla jedna velká jízda! Žádost o ruku proběhla na dovolené v Toskánsku. Společně s kamarády a rodinou David natočil video, které pak Barči pustil u moře při západu slunce. A řeknu vám, slzička ukápla snad každému, kdo video viděl. Jelikož je David megaloman, bylo jasný, že svatba bude jedna velká párty. A taky že byla. V Hotelu & Garden U Holubů se nejbližší rodina nevěsty a ženicha potkala na večeři už den před svatbou. Druhý den dopoledne přijeli i ostatní hosté. David je uvítal panáky slivovice, kterou rodina nevěsty schovávala už od Barčina narození. Počasí nám přálo, takže civilní obřad proběhl za zvuku piána v altánku na zahradě. Do květinové výzdoby jsme zakomponovali Barčinu něžnost a květy protey pak znázornily divokost obou novomanželů. Po vydatném obědě formou rautu následoval odpolední chill u vodních dýmek a pohoda u kytary. První tanec pak odstartoval pořádnou párty. Barča nahodila kratší šatky a její kamarádky svým tanečním vystoupením dostaly na parket celé svatební osazenstvo včetně babiček a dědečků. Ranní kocovina teda rozhodně musela stát za to!

Koncept, realizace, květiny, kordinace, tiskoviny: Prostě Šťastná I Místo a catering: Hotel & Garden U Holubů I Foto: Opuntia Photo I Sweetbar: Andělské dobroty I Šaty: Salon Bella I Oblek: Salon č.4 I Hudba: KV Production I Video: Marek Hořava I Kytara: Petr Simandel I Piano k obřadu: Jan Kuchař I Svítící písmena: Svítící písmena

Párty v Beskydech

znacka_edited.png
CO ŘÍKAJÍ NOVOMANŽELÉ

“Ještě před jakýmkoliv plánováním naší svatby jsme měli jasno, že chceme mít koordinátorku. Chtěli jsme si náš den užít s rodinou a přáteli bez stresu, a neřešit organizační věci. Klárka nám pomohla s výběrem všech věcí kolem svatebního dne. Schůzky s ní byly vždy velice příjemné, povzbuzující a díky tomu jsme se mohli vyhnout zbytečnému předsvatebnímu stresu. Vždy nám vyšla maximálně vstříc a dokázala se vcítit do našich požadavků. Její originální nápady, které by nás ani nenapadly, byly nakonec to nejlepší a udělaly náš den opravdu výjimečným. Její profesionální přístup a spokojenost všech svatebních hostů to  jen potvrzuje. Mezi svatebčany byla hned jako doma a jakékoliv požadavky okamžitě zařídila. Její pozitivní, energická a stále veselá nálada ten den krásně vedla a podtrhla. Nedokážeme si představit, že bychom ji tam neměli. Moc Ti za všechno děkujeme Kláry, díky tobě jsme měli přesně takový svatební den, jako jsme si vysnili!”

 

Efka

Pato

Když za mnou Efka přišla s tím, že se budou s Patem brát, bylo jasný, že to bude na punk. Oba dva jsou stěvoběžníci, kteří chvíli neposedí. On je z Chille, ona z Česka, ale seznámili se v Belgii. Procestovali spoustu zemí a chvíli nebylo jasný, kde vlastně svatba bude. Řešilo se povolení k sňatku na matrice, nutný překladatel u obřadu a podobné formality českých i chillských úřadů. Efka si sama přešila šaty z retailu a ještě den před svatbou mi volala celá nešťastná, že je vyhodí. Nakonec se ale všechno zvládlo a chystali jsme malý obřad jen s rodinou a nejbližšími kamarády u rybníka Olšovec. Efka byla víla a byla překrásná. Obřad proběhl v češtině i angličtině. Novomanželé po obědě formou rautu odjeli na loďce na projížďku po rybníce. Na souši se mezitím rozjela nezřízená párty až do svítání. Bylo to upřímný, bylo to šílený a bylo to od srdce. Přesně jako oni dva.

Koncept: vlastní I Koordinace: Prostě Šťastná I Květiny: Svítí kvítí I Místo a catering: Surfbar Jedovnice I Foto: Martin Zeman I Sweetbar: Pistacius I Hudba: Marek Tůma 

Na punk

u rybníka

znacka_edited.png
CO ŘÍKAJÍ NOVOMANŽELÉ

“Když mě Pato požádal a já začala pomaličku plánovat svatbu, byla jsem přesvědčená o tom, že všechno zvládnu sama. Pak se ale začaly kupit úkoly a otázky a já zjistila kolik je kolem svatby práce a nervů. Zvlášť když si berete cizince. A tak jsem rezignovala a rozhodla se hodit starosti na profíka. Vybrala jsem si Klárku a bylo to skvělý rozhodnutí. Řekla jsem jí, že si chceme prostě užít náš den s rodinou a těma nejbližšíma a nic nevymýšlet.  A to se přesně stalo. Klárka nám zorganizovala celej den tak, aby dával hlavu a patu a my nemuseli nic řešit. Byla s náma od začátku až do konce. Díky její perfektní angličtině měli naši mezinárodní hosté ve všem jasno. Bylo to skvělý a hned bych si to dala znova!

Díky Klári!”

naše

jaro

Probuzení jara

Dáváme zimě vale. Je první Máj, lásky čas a konečně se probouzí JARO! Chceme vám vlít sílu do žil, a tak jsme pro vás nafotili inspirativní dávku jarní energie. Voní narcisy, tulipány a září zlatým deštěm. Těšíme se na svatební sezónu i přes covidová opatření. Věříme, že to všechno společně zvládnem a bude to skvělý! Ostatně stejně jako každej rok. Držme si palce, buďme pozitivní a probuďme každý to svoje jaro.

Koncept, realizace, dekorace, květiny: Prostě Šťastná I Fotografie: Jonáš NovákMake-up: Diana Strkačová  I Šaty: Momenty I Šperky: Anna Kubicová 

 

Míša

Honza

Když Míša s Honzou navštívili poutní kostel Panny Marie Těšitelky v Jižních Čechách, měli jasno, kde se budou brát. Malý háček však byl v tom, že Honza nebyl pokřtěný. Proto pár absolvoval tzv. přípravu do manželství, na základě které se mohli snoubenci v kostele sezdat. Během několikaměsíční přípravy do manželství probíhaly i přípravy samotné svatby. Snoubenci si vybrali pro svatební den penzion Kamínek s prostor-nou zahradou, na venkovní párty jako dělanou. V plánu bylo celý den po obřadu strávit venku. Vše bylo naplánováno a zařízeno, ovšem počasí člověk neporučí. V noci před svatbou přišly bouřky, hodně se ochladilo a předpověď nevypadala vůbec dobře. Brzy ráno deštivého svatebního dne mi nevěsta se slzami v očích odsouhlasila přesun svatební párty do interiéru penzionu. Nastoupili jsme a přeorganizovali všechny plány. Vyklidili jsme vnitřní prostory penzionu a veškerou zábavu, květiny i dekorace jsme přesunuli dovnitř ještě před obřadem. Byla to fuška ale stálo to za to. Nevěsta s ženichem měli slzy v očích když uviděli přeměnu poněkud staromódního interiéru penzionu. Zkáza byla zažehnána a nakonec všechno dobře dopadlo. Jak se říká, v dobrém i ve zlém!

Realizace, koordinace, květiny: Prostě Šťastná I Fotografie Neta photography I Catering a místo: Penzion Kamínek  I Sweet bar: Kuchtime I Obřad: Kostel Panny Marie Těšitelky

Veselka

za deště

znacka_edited.png
CO ŘÍKAJÍ NOVOMANŽELÉ

“Tímto bychom chtěli ještě jednou, asi po milionté, poděkovat naší KOC (Koordinátorce Obřadů a Ceremonií) za naprosto dokonalou svatbu. Dokázala přesně odhadnout, co se nám líbí, a dovést to k dokonalosti v detailech, o kterých nás ani nenapadlo přemýšlet. Vždy uvažuje o krok napřed, předvídá problémy a řeší je dřív, než nastanou. V samotný den D byla naší pravou rukou a my opravdu nemuseli řešit absolutně nic a mohli si dokonale užít náš den. Pokud nastaly jakékoli problémy, doteď o nich nevíme. Moc děkujeme!”

Klárka

Adam

Na divoko

Klárka a Adam jsou důkazem toho, že svatba jde udělat klidně i uprostřed ničeho. Totálně na divoko. Když znáte ty správný lidi a správný místa, jde totiž všechno. A pokud vám za zádama stojí skvělej tým, je to naprostá lambáda! Pak se prostě jeden den sbalíte, vezmete kámoše a odhodláte se zažít společně tu vaši pohodovou párty. A u toho se třeba i vezmete. Bořme společně stereotypy a překračujme hranice. Ono totiž není nic lepšího, než udělat si svůj den přesně podle sebe. Tak jak jen vy dva sami chcete. A pokud vám někdo bude tvrdit, že to nejde, věřte, že to jde! Adamovi a Klárce dokonce i chvilku zapršelo štěstí. Nerozpustili se a svůj pohodičkovej den si užili naplno. Tak nazujte pohorky, zahoďte předsudky a pojďte do toho! My všichni vám budem stát po boku, a třeba vám to i odsvědčíme. Hlavní je, aby to bylo všechno jenom o vás dvou a byli jste prostě šťastní!

Koncept, styling, dekorace, květiny: Prostě Šťastná I Foto: stefifoto I Sladkosti a dort: Karol's I Modrý beer bus: Bulli bus I Make-up: Diana Strkačová  I Šaty: Momenty I Šperky: Anna Kubicová I Instax: Polagraph 

 

Kristý

Jakub