top of page
znacka.png

galerie

Klárka

Miguel

Viva la Vida

Svatba Klárky a Miguela byla jedním slovem - boží! Byla jsem naprosto nadšená když mi zavolali, že se budou brát a natěšeně jsme se pustili do plánování. Byla korona. Já v Brně, oni v Praze - všechno online nebo po telefonu. A víte co? Napohodu jsme to zvládli a za měsíc jsme měli hotovou veselku. Klárka s Miguelem chtěli mít den podle sebe. Užít si ho s těma nejbližšíma a nenechat si nic zkazit koronou. A tak se přesně stalo, i když počet hostů byl osekaný z důvodů vládních opatření. Miguel miluje Mexico, Klárka miluje Miguela, takže bylo jasný, v jakým stylu se svatba ponese. MEXICO. Spousta barev, hudby a mezcalu, hromada jídla, pití a zábavy. A přesně tak to bylo. Pozvánky, jmenovky a další tiskoviny nakreslila vlastnoručně ženichova ségra, sladkosti upekla kámoška Monča a zábavu zařídili kámoši. Klárka si místo hodu kyticí vybrala méně tradiční pentlování. A bylo to tááák skvělý! Jsem si naprosto jistá, že Galerie Sýpka takovouhle mexickou párty ještě rozhodně nezažila! Mariachis hráli o sto šest a tancovalo se až do rána. Viva la Vida, moji milí!

Koncept, styling, dekorace, květiny: Prostě Šťastná I Foto: Jíťa Houzarová I Sladkosti a dort: KuchtimeMake-up: Anežka Machová  I Tiskoviny: ženichova sestra I Catering: Filda cook catering I Místo: Galerie Sýpka

Klárka a Miguel
znacka_edited.png
CO ŘÍKAJÍ NOVOMANŽELÉ

Odpověď na otázku, zdali požádat Klárku o pomoc s koordinací svatby bylo pro nás hned druhé nejzásadnější ANO celé události. Hlavně díky ní jsme si mohli vrýt do paměti a naplno užít všechny důležité okamžiky bez myšlenek na myriádu věcí, které je potřeba zařídit. Krásná kombinace toho, když někdo dělá práci, která ho nejen baví, ale má na ni i obrovský talent. Talent, který snoubí nejen profesionální jednání za všech okolností, ale také bezbřehou psychickou podporu snoubenců. Říct, že nám Klárka zprostředkovala svatbu podle našich představ by bylo nepřesné, ve skutečnosti to bylo ještě mnohem lepší!

Ninka a Marťas

Ninka

Marťas

Boží svatba

na statku

Boží svatba na statku v Rudici. Taková byla svatba Ninky a Martina. Spojil je před mnoha lety pionýrský tábor, kde proběhla rok před svatbou taky romantická žádost o ruku. Svatbu jsme začli plánovat necelý rok předem a vyplatilo se. Církevní obřad proběhl v nedalekém kostele v Šošůvce, odkud odjeli novomanželé na traktůrku jako správní statkáři. Ninka měla šaty na míru, které doplňoval nedbale elegantní vílí účes. Kytku si přála velkou a něžnou, kterou jsme doplnili o modré bodláky. Ty prolínaly celou květinovou výzdobu, včetně korzáží a věnečků družiček. Do modrobíla byly laděny detaily celé svatby. Statek v Rudici jsme nadeokorovali přirozeně tak, aby vyniklo prostředí stodoly. "A hlavně ty světýlka!" jak si přála Ninka. Pro svatebčany byl ve stodole nachystán playstation, hrál se turnaj ve stolním fotbálku, stejně jako kroket. Přes stovku svatebčanů jsme ubytovali ve velkých teepee na zahradě, nejbližší rodina pak nocovala přímo na statku. Pohodová atmosféra se táhla celým dnem od začátku až do konce. Pilo se, zpívalo se, tancovalo se až do bílého rána. A bylo to boží.

 

Koncept, realizace, květiny, kordinace: Prostě Šťastná Místo: Stodola Rudice Tiskoviny: vlastní I Foto: A.Š. budeš chtít vyfotit Catering: Jan Malinka I Dort: Future sailors I Šaty: Alice Lašková I Oblek: Bandi I Hudba: DJ Shafff

znacka_edited.png
CO ŘÍKAJÍ NOVOMANŽELÉ

“Rok před svatbou jsem začala plánovat důležité věci jako místo, šaty, catering, ale i ty největší blbosti jako lego panáčky na dort nebo výzdobu na auto. Naštěstí jsem se mohla se všemi (i těmi nejvíc střelenými) plány svěřit Klárce, která mi se vším poradila. Moje vize odsouhlasila a ani jsme se nenadáli a svatba klepala na dveře. Klárka s námi byla na statku v Rudici celé dva dny před svatbou a se vším nám pomohla. Nejen že chystala stodolu ale také hasila problémy jako moji převrhnutou kytici a špinavé šaty od bahna. Nejlepší na tom všem ale bylo, že mi uvázala kytku přesně podle mých představ ... vlastně možná ještě lepší! A za to všechno moc děkujeme.”

Barča a David

Barča

David

Dělat svatbu pro Barču a Davida byla jedna velká jízda! Žádost o ruku proběhla na dovolené v Toskánsku. Společně s kamarády a rodinou David natočil video, které pak Barči pustil u moře při západu slunce. A řeknu vám, slzička ukápla snad každému, kdo video viděl. Jelikož je David megaloman, bylo jasný, že svatba bude jedna velká párty. A taky že byla. V Hotelu & Garden U Holubů se nejbližší rodina nevěsty a ženicha potkala na večeři už den před svatbou. Druhý den dopoledne přijeli i ostatní hosté. David je uvítal panáky slivovice, kterou rodina nevěsty schovávala už od Barčina narození. Počasí nám přálo, takže civilní obřad proběhl za zvuku piána v altánku na zahradě. Do květinové výzdoby jsme zakomponovali Barčinu něžnost a květy protey pak znázornily divokost obou novomanželů. Po vydatném obědě formou rautu následoval odpolední chill u vodních dýmek a pohoda u kytary. První tanec pak odstartoval pořádnou párty. Barča nahodila kratší šatky a její kamarádky svým tanečním vystoupením dostaly na parket celé svatební osazenstvo včetně babiček a dědečků. Ranní kocovina teda rozhodně musela stát za to!

Koncept, realizace, květiny, kordinace, tiskoviny: Prostě Šťastná I Místo a catering: Hotel & Garden U Holubů I Foto: Opuntia Photo I Sweetbar: Andělské dobroty I Šaty: Salon Bella I Oblek: Salon č.4 I Hudba: KV Production I Video: Marek Hořava I Kytara: Petr Simandel I Piano k obřadu: Jan Kuchař I Svítící písmena: Svítící písmena