top of page

Čára

Radek

Amore

Achjo, další srdcovka! Svatba Klárky alias Čáry a Radka alias Mexikánce byla prostě FAKT skvělá! Už dlouho jsem nezažila takovej kopec upřímnýho přátelství, lásky a výborné slivovice na jednom místě. Všichni byli milí, otevření a já si připadala jako mezi svýma. Čára byla totálně punková nevěsta. "Je mi to jedno, udělej to jak chceš, víš co se mi líbí a co nechci, věřím ti. A HLAVNĚ ŽÁDNÝ TRADICE!" Tahle svatba byl task, kterýho jsem se ujala fakt s chutí a odložila kvůli tomu odlet na dovču o dva dny. A stálo to za to! Svatbu jsme plánovaly s nevěstou, její ségrou a maminkou. Silnej Girls Squad! (Čári, Luci, Andri, posílám pusu!) Bylo to skvělý a budu na to vždycky s láskou vzpomínat. Zvlášť na tu část, jak jsme pár dní před svatbou měnily místo a koncept. Adrenalin musí bejt, no ne? Bylo to boží. Backround story je taková, že snoubenci chtěli mít svatební den fakt podle sebe. (Hurá!) Nechtěli se nechat svazovat nějakýma zajetýma pravidlama nebo oddávajícíma na matrice. A tak měli obřady dva. Jeden byl ten papírovej a rychlej. Na radnici s nejbližší rodinou, šup šup, podepsat a bylo hotovo. A pak byl ten druhej. Se všema kámošema, bez programu, bez tradic a s pártoškou až do rána. Přesně podle představ snoubenců. Oddávajícím byl skvělej kámoš nevěsty, Péťa. Multifunkční muž, kterej snoubence zvládl oddat a ještě upéct skvělej dort. A řeknu vám, dort byl výbornej a role oddávajícího se Péťa zhostil fakt geniálně. Obřad byl akorát dlouhej, vtipnej i dojemnej a šitej oběma snoubencům na míru. Jsem strašně vděčná, že mi Čára s Radkem svěřili do rukou svůj den. Protože to bylo skvělý! Děkuju, že jsem u toho mohla být s váma a miluju!

PS:  Ráda bych vám ukázala, jak všichni skončili v ranních hodinách nazí v řece, ale ono se to asi úplně nehodí. Svatbám bez zábran zdar!

Koncept, styling, dekorace, květiny: Prostě Šťastná I Ručně malované talíře: Macešky I Foto: Urban photogrape. I Make-up: Diana Strkačová  I Místo a catering: Králova Vila

bottom of page